0 Baths
1,684 sqft
$415,000
801 S 9th St Port Aransas TX, 78373
Price per sqft
$246.44
Built in
1983
Property size
1,684 sqft
Property type
Commercial
Garages
7
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
468486
Interior features
Total Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.14 Acres
Other property details
Garage Spaces
7
Courtesy of Mark Grosse Real Estate LLC
Powered byLuxury Presence