2 Beds
1 Bath
1,518 sqft
$225,000
941 Grant Pl Corpus Christi TX, 78411
Price per sqft
$148.22
Built in
1954
Property size
1,518 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
473041
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.16 Acres
Other property details
Garage Spaces
2
Courtesy of Weichert REALTORS - The Place
Powered byLuxury Presence